|
|
|
|
 |
cassiusonly
2004-05-21 13:32:56
|
93
|
10 perc? Milyen olvasód van?
Nekem a noname kártyákat is szélsebesen írja.
150Mb kevesebb mint 1.5 perc. |
|
A hozzászólás:
 |
nomad von Fblodilovich
2004-05-21 12:09:56
|
92
|
| A mostani gépemben nem sokkal gyorsabb mint egy sima, de én hosszabb távra tervezek ;) A jelenlegi Kingston egyébként szűk keresztmetszet. No és MP3 lejátszóban is használom, és néha elég rosszul jön ki, hogy tíz perc a feltöltés, mikor lehetne másfél is. Az árkülönbözet pedig kevéssé vészes, eBay-en vásárlok. |
|
Előzmény:
 |
cassiusonly
2004-05-21 10:35:29
|
90
|
Megnézted, hogy a gépedben mennyivel gyorsabb, mint egy sima?
Mert lehet, hogy nem visz annyival többet, mint az árkülönbség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|