Keresés

Részletes keresés

cassiusonly Creative Commons License 2004-05-21 13:32:56 93
10 perc? Milyen olvasód van?

Nekem a noname kártyákat is szélsebesen írja.
150Mb kevesebb mint 1.5 perc.

A hozzászólás:
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004-05-21 12:09:56 92
A mostani gépemben nem sokkal gyorsabb mint egy sima, de én hosszabb távra tervezek ;) A jelenlegi Kingston egyébként szűk keresztmetszet. No és MP3 lejátszóban is használom, és néha elég rosszul jön ki, hogy tíz perc a feltöltés, mikor lehetne másfél is. Az árkülönbözet pedig kevéssé vészes, eBay-en vásárlok.
Előzmény:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-21 10:35:29 90
Megnézted, hogy a gépedben mennyivel gyorsabb, mint egy sima?
Mert lehet, hogy nem visz annyival többet, mint az árkülönbség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!