Keresés

Részletes keresés

nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004-05-21 12:09:56 92
A mostani gépemben nem sokkal gyorsabb mint egy sima, de én hosszabb távra tervezek ;) A jelenlegi Kingston egyébként szűk keresztmetszet. No és MP3 lejátszóban is használom, és néha elég rosszul jön ki, hogy tíz perc a feltöltés, mikor lehetne másfél is. Az árkülönbözet pedig kevéssé vészes, eBay-en vásárlok.
A hozzászólás:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-21 10:35:29 90
Megnézted, hogy a gépedben mennyivel gyorsabb, mint egy sima?
Mert lehet, hogy nem visz annyival többet, mint az árkülönbség.
Előzmény:
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004-05-21 10:07:58 87

Itt van néhány sebességadat CF kártákról. A számok MB/s-et jelentenek, a Sandisk standard és ultra kártyákról nincs gyári adat, azok mérések, a többi gyári érték. Én most egy 512-es Sandisk Ultra II-vel szemezgetek, eddig gyakorlatilag csak jó véleményt olvastam róluk. Igaz a nagy nézegetésben már olcsó 4GB-os MD-re is szemet vetettem :D Érdemes még a Lexar és a Delkin termékei között is körbenézni, szintén nagyon jó hírben állnak. A Kingston pedig valóban jó lassú, személyes tapasztalat.

Sandisk, 14x / 6x,1.2?
Sandisk Ultra, 16x? / 2.8?
Sanddisk Ultra II, 10 / 9 (60x)
Twinmos Ultra-X, 11 / 7.5 (70x)
Twinmos, 8 / 6.6 (36x)
Kingston, 6.1 / 1.5
Kingston Elite Pro, 6.1 / 5.2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!