|
|
|
|
 |
cassiusonly
2004-05-21 10:34:30
|
89
|
Tudom. :)
Egyrészt közel van, másrészt szerintem olcsók, bizonyos dolgokban. Persze mielött vásárlok náluk, azért máshol is megnézem. |
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2004-05-21 10:14:02
|
88
|
A régi nagymultú READY megmaradt romjai :-)))
Jó kis cég, ismerem...
(itt a jót nem a szokásos pozitív hangnemben értettem...) |
|
Előzmény:
 |
cassiusonly
2004-05-20 22:29:20
|
86
|
Ehh, most nézem üres oldal. :)
Szóval a Vár alatt, az Ostrom utca elején vannak.
Pontos címet most nem tudok mondani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|