Keresés

Részletes keresés

cassiusonly Creative Commons License 2004-05-21 10:34:30 89
Tudom. :)

Egyrészt közel van, másrészt szerintem olcsók, bizonyos dolgokban. Persze mielött vásárlok náluk, azért máshol is megnézem.

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-05-21 10:14:02 88
A régi nagymultú READY megmaradt romjai :-)))
Jó kis cég, ismerem...
(itt a jót nem a szokásos pozitív hangnemben értettem...)
Előzmény:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 22:29:20 86
Ehh, most nézem üres oldal. :)

Szóval a Vár alatt, az Ostrom utca elején vannak.
Pontos címet most nem tudok mondani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!