|
|
|
|
 |
nomad von Fblodilovich
2004-05-25 13:44:44
|
110
|
Az Ostrom a ready.hu cím alatt még mindig elérhető :)
Btw, én végül 512MB-os Sandisk Ultra II CF-et rendeltem eBay-ről, 26 ezer volt. Ami finom is lenne, csak jön még rá 3 ezerért money order, posta, biztosítás. Mindenesetre ezzel a mostani 928MB-tal már csak elleszek egy ideig :) |
|
 |
ferint
2004-05-21 10:14:02
|
88
|
A régi nagymultú READY megmaradt romjai :-)))
Jó kis cég, ismerem...
(itt a jót nem a szokásos pozitív hangnemben értettem...) |
|
A hozzászólás:
 |
cassiusonly
2004-05-20 22:29:20
|
86
|
Ehh, most nézem üres oldal. :)
Szóval a Vár alatt, az Ostrom utca elején vannak.
Pontos címet most nem tudok mondani. |
|
Előzmény:
 |
cassiusonly
2004-05-20 22:26:22
|
85
|
Sandisk : Ostrom computer
www.ostrom.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|