Keresés

Részletes keresés

viktor a takarító Creative Commons License 2004-05-21 08:52:46 254
Egyfelől kerámiaburkolatú, ami azért jelent valamit, másfelől ha kívülről rányomod a heratektát, ahogy a koszorúra is, akkor tökéletes.
Ha pedig dryvitot raksz az egész házra, akkor meg....
A hozzászólás:
Dióhéj Creative Commons License 2004-05-20 21:45:32 253
Csak az a probléma, hogy 38-as falat a sima áthidaloval nem tudsz höhidmentesen megcsinálni.Marad a helyszini beton szigetelve vagy ilyesmi. De ha drájvitot tesz rá valaki akkor a téma tárgytalan.
háj
Előzmény:
viktor a takarító Creative Commons License 2004-05-20 11:18:54 250
Szvsz ezért nem kedvelik a kivitelezők az elemmagas változatot, és választják helyette a régi és jóval olcsóbb pth áthidalót.
az ytong 1500 hosszú, 175 széles teherhordó áthidalója nettó 3500 Ft/db.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!