Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-05-20 20:17:21 81
Ha a számla nem annyira lényeges akkor nekem van egy eladó vadiúj Sandiskem 11.000-ért...
Természetesen garival.
Ha kell keress meg emilben.
A hozzászólás:
archi5 Creative Commons License 2004-05-20 20:10:17 79
cassiusonly,

hol vetted, ha szabad megkérdezni. Mint a másik topicban írtam nekem egy 256-osom mennt tönkre (noname és 2 éves - nem tudom mi lett a baja, de 62Mb-ot adathordozásra még tudok belőle használni :( ) és szeretnék majd venni helyette agy másikat. igazából 256-osra gondoltam, mert van már egy 128-asom ami elég jól bírja eddig (az is 2 éves) így elég lenne a 256.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!