Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-05-20 20:19:28 82
Nekem van pár memkártyám, ha érdekel emilben küldök árlistát.
Garisak mind.
A hozzászólás:
.Dév. Creative Commons License 2004-05-20 20:07:36 78
És hol lehet ilyen olcsón kapni? Mert én januárban kb. ennyiért vettem a 256-ost az Ext-Rémben.. :(
Előzmény:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 18:02:00 76
Igen, 1 év.
Gyári Sandisk csomagolásban volt + műanyag tok, bár ez mindegyikhez szokott járni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!