Keresés

Részletes keresés

cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 18:02:00 76
Igen, 1 év.
Gyári Sandisk csomagolásban volt + műanyag tok, bár ez mindegyikhez szokott járni.
A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-05-20 17:53:05 75
Az nagyon jó ár.
Garancia 1 év ?
Előzmény:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 17:38:44 72
Én most 18+ áfáért vettem Sandisk 512-őt.

Azzz jó ár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!