Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-05-20 17:53:05 75
Az nagyon jó ár.
Garancia 1 év ?
Törölt nick Creative Commons License 2004-05-20 17:48:25 74
Valószinűleg, mert a Bajcsyn 40-ért akarták rámsózni... Röhögtem rajta egy jót és elmentem a Mistralba. Ott 24-ért kaptam Kingstont.
A hozzászólás:
cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 17:38:44 72
Én most 18+ áfáért vettem Sandisk 512-őt.

Azzz jó ár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!