|
|
|
|
 |
cassiusonly
2004-05-20 17:41:01
|
73
|
Fogyasztásukat nem tudom, de a sebességük a megfelelő gépen simán 2x.
Szóval azért tudnak valamit. De én eddig is elvoltam a sebességgel, csak a visszajátszásban volt zavaró.
De annyit nem fizetek egy ultráért. |
|
A hozzászólás:
 |
iergjer
2004-05-20 17:08:59
|
71
|
Hallottam,hogy: allitolag az Ultra(II) kartyak nem is (annyira) gyorsak es nagyobb az aramfelveteluk 3V helyett 5V-osak es ezert gyorsabban eszik az elemet
szerintetek mi igaz ebbol???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|