Keresés

Részletes keresés

cassiusonly Creative Commons License 2004-05-20 17:41:01 73
Fogyasztásukat nem tudom, de a sebességük a megfelelő gépen simán 2x.
Szóval azért tudnak valamit. De én eddig is elvoltam a sebességgel, csak a visszajátszásban volt zavaró.
De annyit nem fizetek egy ultráért.
A hozzászólás:
iergjer Creative Commons License 2004-05-20 17:08:59 71
Hallottam,hogy: allitolag az Ultra(II) kartyak nem is (annyira) gyorsak es nagyobb az aramfelveteluk 3V helyett 5V-osak es ezert gyorsabban eszik az elemet
szerintetek mi igaz ebbol????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!