|
|
|
|
 |
Dióhéj
2004-05-20 21:45:32
|
253
|
Csak az a probléma, hogy 38-as falat a sima áthidaloval nem tudsz höhidmentesen megcsinálni.Marad a helyszini beton szigetelve vagy ilyesmi. De ha drájvitot tesz rá valaki akkor a téma tárgytalan.
háj |
|
A hozzászólás:
 |
viktor a takarító
2004-05-20 11:18:54
|
250
|
Szvsz ezért nem kedvelik a kivitelezők az elemmagas változatot, és választják helyette a régi és jóval olcsóbb pth áthidalót.
az ytong 1500 hosszú, 175 széles teherhordó áthidalója nettó 3500 Ft/db. |
|
Előzmény:
 |
Dióhéj
2004-05-18 17:24:17
|
247
|
ESI
Köszi a felvilágositást
MZperYpsz
Az 150-es ablakhoz az árlista szerint 3410 forint 1 db áthidalo (brutto) Ebböl 38 as falhoz 4 db kell. Ez elemmagas áthidalo, az elsö után egy 6cm-es cell szigetelést kell betenni.
hali |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|