Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bárányfelhő man Creative Commons License 2004-05-19 17:04:06 3
Emzeperilksz, köszönöm a választ, de hagy kérdezzem meg, hogy mi értessz az alatt, hogy saját vakut használok, akkor kézzel korrigálni kell?
Itt nem igazán értem, hogy mire gondolsz...

Köszönöm!

Előzmény:
EMZEPERIKSZ Creative Commons License 2004-05-19 16:40:10 2
A polárszűrő a csillogást veszi le, de fényt is csökkent, sötétíti az eget stb stb jó dolgokat tud. Ha saját vakut használsz kissé zavaró mert kézzel korrigálni kell. Az UV inkább csak védőnek jó, én a SKY 1A szűrőt ajánlom, kissé rózsaszín, szebb lesz tőle a bőr színe és az égbolt, UVt is szűr stb de nem vesz le fényt.

A témában sok levelezés volt pl. a tartozékok topikban, címekkel, tesztekkel együtt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!