Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2004-05-26 14:09:40 255
VaT (ugye nem baj a rövidítés?)
Leírnád, mekkora és mennyi külső nyílászáró kerül ennyibe, illetve milyen extrák (bizt.üveg?, fólis?, festés?) vannak ezért az árért? Én is fát akartam, de a Hofstadter 3D ablakai nekem jóval kevesebbre jöttek ki.
Ráadásul el kellene már döntenem, hogy milyen lesz, mert addig nem tudok menni a fűtéstervezőhöz.
puha Creative Commons License 2004-05-18 14:19:03 246
Nincs előttem a listájuk, de úgy rémlik a Thermo-lux náluk is 68 mm-es borovi fenyőből készül.
A hozzászólás:
viktor a takarító Creative Commons License 2004-05-18 13:46:35 245
nem egészen erre gondoltam. a szefa és tsi saját terméket gyártanak és adnak el alapból borovi fenyőből, és elég jó minőségben (www.szefa.hu). a schumacher hozzájuk képest, legalábbis a gyári árlista alapján nem olcsóbb, miközben elsősorban lucból dolgoznak. azért kérdeztem a kedvezményt, hogy érdemes-e ajánlatot kérnem a jászberényi úti kereskedőtől is, vagy mostmár maradjak nyugton a fenekemen, és törődjek bele, hogy legalább 2,7 millióba fog fájni a normál minőségű fa homlokzati nyílászáró a házunkra...
Előzmény:
puha Creative Commons License 2004-05-18 13:34:51 244
Nem tudom. A gyártó ad ennek a kereskedésnek akkora engedményt, hogy nem érné meg közvetelnül a gyártótól rendelni. Ez a gyár álláspontja. De ha több kereskedővel áll kapcsolatban a gyár akkor akkor nincs kizárólagosság egyik kereskedőnek sem, ezért nem értem miért nem akar egyéni vevőket kiszolgálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!