|
|
|
|
 |
MZ/Y
2004-05-26 14:09:40
|
255
|
VaT (ugye nem baj a rövidítés?)
Leírnád, mekkora és mennyi külső nyílászáró kerül ennyibe, illetve milyen extrák (bizt.üveg?, fólis?, festés?) vannak ezért az árért? Én is fát akartam, de a Hofstadter 3D ablakai nekem jóval kevesebbre jöttek ki.
Ráadásul el kellene már döntenem, hogy milyen lesz, mert addig nem tudok menni a fűtéstervezőhöz. |
|
 |
puha
2004-05-18 14:19:03
|
246
|
| Nincs előttem a listájuk, de úgy rémlik a Thermo-lux náluk is 68 mm-es borovi fenyőből készül. |
|
A hozzászólás:
 |
viktor a takarító
2004-05-18 13:46:35
|
245
|
| nem egészen erre gondoltam. a szefa és tsi saját terméket gyártanak és adnak el alapból borovi fenyőből, és elég jó minőségben (www.szefa.hu). a schumacher hozzájuk képest, legalábbis a gyári árlista alapján nem olcsóbb, miközben elsősorban lucból dolgoznak. azért kérdeztem a kedvezményt, hogy érdemes-e ajánlatot kérnem a jászberényi úti kereskedőtől is, vagy mostmár maradjak nyugton a fenekemen, és törődjek bele, hogy legalább 2,7 millióba fog fájni a normál minőségű fa homlokzati nyílászáró a házunkra... |
|
Előzmény:
 |
puha
2004-05-18 13:34:51
|
244
|
| Nem tudom. A gyártó ad ennek a kereskedésnek akkora engedményt, hogy nem érné meg közvetelnül a gyártótól rendelni. Ez a gyár álláspontja. De ha több kereskedővel áll kapcsolatban a gyár akkor akkor nincs kizárólagosság egyik kereskedőnek sem, ezért nem értem miért nem akar egyéni vevőket kiszolgálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|