|
|
|
|
 |
MZ/Y
2004-05-18 10:21:08
|
242
|
Most számolgattam.
Egy 150x150-es ablaknál a B-Rekord (áthidaló, aluredőny, szháló) nettóban 17e ft-tal több, mint a beépíthető redőny (aluredőny, szháló). Az a kérdés, az Ytong (ill. PH) áthidaló több, vagy kevesebb? A PH -szerintem- kevesebb, az Ytongot fene se tudja.
Másik kérdés, hogy mennyire lehet igaz a hőhídmentesség. Mérete alapján a B-Rekord PH-hoz lett kitalálva, úgyhogy ha ahhoz igazodik, az Ytongnál már nem stimmel. Most néztem:
Ytong 0.32, B-Rekord 0.42
Harmadik kérdés a súlya, elbírja-e az Ytong, vagy sem?
Viszont a B-Rekordnak a legjobb a gurtnivezetése. :o) |
|
A hozzászólás:
 |
ESI
2004-05-18 08:11:46
|
239
|
nekem sima betongerendákat terveztek mindenhova és ezeknek a párezer Ft-os árát nem nehéz túlszárnyalni.
Viszont a b-rekordban van redőnyszekrény is. Ez elég nagy különbség!!! |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2004-05-18 00:00:58
|
238
|
Szomszéd topikban írta valaki, hogy a Trav valamivel olcsóbb.
Ha valaki megmondja, mennyiből jön ki egy 150-es ablak áthidalása PH vagy Ytong áthidalóval, megmondom, mennyivel drágább a B-Rekord. :o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|