|
|
|
|
 |
ESI
2004-05-18 08:11:46
|
239
|
nekem sima betongerendákat terveztek mindenhova és ezeknek a párezer Ft-os árát nem nehéz túlszárnyalni.
Viszont a b-rekordban van redőnyszekrény is. Ez elég nagy különbség!!! |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2004-05-18 00:00:58
|
238
|
Szomszéd topikban írta valaki, hogy a Trav valamivel olcsóbb.
Ha valaki megmondja, mennyiből jön ki egy 150-es ablak áthidalása PH vagy Ytong áthidalóval, megmondom, mennyivel drágább a B-Rekord. :o) |
|
Előzmény:
 |
ESI
2004-05-17 22:39:08
|
237
|
www.baltavari.hu
Olyan áthidaló zsaluzat amiben ki van hagyva a redőny szunyoghál helye. Csak kiöntöds betonnal és amikor jónak látod belerakatod a redőnyt és/vagy a szunyoghálót.
A SOFA trav-ja sem olcsóbb és afölé még kell rendes áthidaló. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|