Keresés

Részletes keresés

Dióhéj Creative Commons License 2004-05-18 17:24:17 247
ESI
Köszi a felvilágositást
MZperYpsz
Az 150-es ablakhoz az árlista szerint 3410 forint 1 db áthidalo (brutto) Ebböl 38 as falhoz 4 db kell. Ez elemmagas áthidalo, az elsö után egy 6cm-es cell szigetelést kell betenni.
hali
MZ/Y Creative Commons License 2004-05-18 00:00:58 238
Szomszéd topikban írta valaki, hogy a Trav valamivel olcsóbb.
Ha valaki megmondja, mennyiből jön ki egy 150-es ablak áthidalása PH vagy Ytong áthidalóval, megmondom, mennyivel drágább a B-Rekord. :o)
A hozzászólás:
ESI Creative Commons License 2004-05-17 22:39:08 237
www.baltavari.hu

Olyan áthidaló zsaluzat amiben ki van hagyva a redőny szunyoghál helye. Csak kiöntöds betonnal és amikor jónak látod belerakatod a redőnyt és/vagy a szunyoghálót.
A SOFA trav-ja sem olcsóbb és afölé még kell rendes áthidaló.

Előzmény:
Dióhéj Creative Commons License 2004-05-17 21:31:34 236
Mi az a B-Rekord? Lemaradtam valamiröl?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!