Keresés

Részletes keresés

puha Creative Commons License 2004-05-18 08:59:29 240
Pedig mi arra építkezünk(Kistarcsa). Merre van pontosan? A Jászberényi úton voltunk érdeklődni, eddig ez a favorit.
Köszi
A hozzászólás:
babydevil Creative Commons License 2004-05-17 19:15:51 235
Hát mi Kerepesen rendeltük meg, de a kereskedőt nem ajánlom.Inkább menjetek a Jászberényi útra...
A kereskedő volt az, amikor a szóban megigért szállitási határidő után elkezdtem egy héten 1-2x felhivni, hogy ugyan mi van már? sose birt válaszolni.Vagy valamelyik eladó megigérte, hogy utánanéz és visszahiv.De sose hivott vissza.
Szóval ez a hely nem az a hely ahol bármikor az életben is fogok venni valamit.
Előzmény:
puha Creative Commons License 2004-05-17 18:45:07 234
Szia!

Hát ez igazán jó hír. Lassan nekem is meg kell rendelni, a Schumacher egyre szinpatikusabb:-)))Amúgy melyik kereskedőtől vettétek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!