|
|
|
|
 |
puha
2004-05-18 08:59:29
|
240
|
Pedig mi arra építkezünk(Kistarcsa). Merre van pontosan? A Jászberényi úton voltunk érdeklődni, eddig ez a favorit.
Köszi |
|
A hozzászólás:
 |
babydevil
2004-05-17 19:15:51
|
235
|
Hát mi Kerepesen rendeltük meg, de a kereskedőt nem ajánlom.Inkább menjetek a Jászberényi útra...
A kereskedő volt az, amikor a szóban megigért szállitási határidő után elkezdtem egy héten 1-2x felhivni, hogy ugyan mi van már? sose birt válaszolni.Vagy valamelyik eladó megigérte, hogy utánanéz és visszahiv.De sose hivott vissza.
Szóval ez a hely nem az a hely ahol bármikor az életben is fogok venni valamit.
|
|
Előzmény:
 |
puha
2004-05-17 18:45:07
|
234
|
Szia!
Hát ez igazán jó hír. Lassan nekem is meg kell rendelni, a Schumacher egyre szinpatikusabb:-)))Amúgy melyik kereskedőtől vettétek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|