Keresés

Részletes keresés

babydevil Creative Commons License 2004-05-17 19:15:51 235
Hát mi Kerepesen rendeltük meg, de a kereskedőt nem ajánlom.Inkább menjetek a Jászberényi útra...
A kereskedő volt az, amikor a szóban megigért szállitási határidő után elkezdtem egy héten 1-2x felhivni, hogy ugyan mi van már? sose birt válaszolni.Vagy valamelyik eladó megigérte, hogy utánanéz és visszahiv.De sose hivott vissza.
Szóval ez a hely nem az a hely ahol bármikor az életben is fogok venni valamit.
A hozzászólás:
puha Creative Commons License 2004-05-17 18:45:07 234
Szia!

Hát ez igazán jó hír. Lassan nekem is meg kell rendelni, a Schumacher egyre szinpatikusabb:-)))Amúgy melyik kereskedőtől vettétek?

Előzmény:
babydevil Creative Commons License 2004-05-17 17:34:45 233
Szia puha!
Hát megjött az összes nyilászárónk.Meg kell mondjam, nagyon szépek, a fa jó minőségű, a vasalatok-zárrészek korrektek, teljesen épen egészségesen kiszállitották őket.A bejárati ajtóra spéci zárat kértünk (olyat amit a biztositó kért tőlünk) ezt is sikerült beletenniük.
Szóval most hogy már beépiették őket, azt kell mondanom, elégedett vagyok a Schumacherrel, mint termékkel. Mind műszakilag, mind kivitelezésében, mind esztétikailag pont olyanok, mint amit elképzeltem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!