Keresés

Részletes keresés

puha Creative Commons License 2004-05-17 18:45:07 234
Szia!

Hát ez igazán jó hír. Lassan nekem is meg kell rendelni, a Schumacher egyre szinpatikusabb:-)))Amúgy melyik kereskedőtől vettétek?

A hozzászólás:
babydevil Creative Commons License 2004-05-17 17:34:45 233
Szia puha!
Hát megjött az összes nyilászárónk.Meg kell mondjam, nagyon szépek, a fa jó minőségű, a vasalatok-zárrészek korrektek, teljesen épen egészségesen kiszállitották őket.A bejárati ajtóra spéci zárat kértünk (olyat amit a biztositó kért tőlünk) ezt is sikerült beletenniük.
Szóval most hogy már beépiették őket, azt kell mondanom, elégedett vagyok a Schumacherrel, mint termékkel. Mind műszakilag, mind kivitelezésében, mind esztétikailag pont olyanok, mint amit elképzeltem.
Előzmény:
puha Creative Commons License 2004-05-13 14:24:51 221
Köszi a tanácsokat, ezek szerint ajánlatos mindent lepapírozni.
A gyár eltanácsolt attól hogy közvetlenül tőlük rendeljem meg, a Jászberényi úti kereskedés olyan kedvezményt kap hogy megéri itt megvenni.
A garanciával kapcsolatban kicsit félek. Egy fa ablaknál szerintem a leggyengébb pont a vetemedés ezt rá lehet fogni a rossz beépítésre, nem megfelelő védelemre, használatra, ezért a gar-ra nemigen számítok. Aki beépíti öt év múlva el fog hárítani minden garanciális problémát. Dehát így vagyunk mindennel kis hazánkban:-))

Na, majd meglátjuk nemsokára úgyis döntenem kell.

Csao

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!