Keresés

Részletes keresés

Dióhéj Creative Commons License 2004-05-17 21:31:34 236
Mi az a B-Rekord? Lemaradtam valamiröl?
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2004-05-17 15:11:53 232
Kösz.
Egyébként jogos a kérdés. Csak számoláshoz néztem (volna), mert Ytongból még kell vasalat meg beton és nem tudom, az mennyi lehet.
A B-Rekordhoz hasonlítanám az árakat. Nekem baromi soknak tűnik a B-Rekord ára, de lehet, hogy valamit nem kalkulálok.
Előzmény:
Dióhéj Creative Commons License 2004-05-17 12:03:37 231
hali
Ytonghoz akarsz ph áthidalot?
ird be ezt utána a képekre kattintva tudsz keresnihttp://w3.wienerberger.hu/05/content01.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!