Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2004-05-17 15:11:53 232
Kösz.
Egyébként jogos a kérdés. Csak számoláshoz néztem (volna), mert Ytongból még kell vasalat meg beton és nem tudom, az mennyi lehet.
A B-Rekordhoz hasonlítanám az árakat. Nekem baromi soknak tűnik a B-Rekord ára, de lehet, hogy valamit nem kalkulálok.
A hozzászólás:
Dióhéj Creative Commons License 2004-05-17 12:03:37 231
hali
Ytonghoz akarsz ph áthidalot?
ird be ezt utána a képekre kattintva tudsz keresnihttp://w3.wienerberger.hu/05/content01.html
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2004-05-17 10:38:08 230
Hát, a honlapjukat megtaláltam, csak a konkrétumot nem.
De végülis válaszoltál. :o)
375-ös Ytong, úgyhogy az elemmmagas kilőve. Maradna a "sima" áthidaló, de azt végképp nem tudom, mennyi kell egymás mellé és esetleg egymás fölé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!