|
|
|
|
 |
MZ/Y
2004-05-17 15:11:53
|
232
|
Kösz.
Egyébként jogos a kérdés. Csak számoláshoz néztem (volna), mert Ytongból még kell vasalat meg beton és nem tudom, az mennyi lehet.
A B-Rekordhoz hasonlítanám az árakat. Nekem baromi soknak tűnik a B-Rekord ára, de lehet, hogy valamit nem kalkulálok. |
|
A hozzászólás:
 |
Dióhéj
2004-05-17 12:03:37
|
231
|
hali
Ytonghoz akarsz ph áthidalot?
ird be ezt utána a képekre kattintva tudsz keresnihttp://w3.wienerberger.hu/05/content01.html |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2004-05-17 10:38:08
|
230
|
Hát, a honlapjukat megtaláltam, csak a konkrétumot nem.
De végülis válaszoltál. :o)
375-ös Ytong, úgyhogy az elemmmagas kilőve. Maradna a "sima" áthidaló, de azt végképp nem tudom, mennyi kell egymás mellé és esetleg egymás fölé.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|