Keresés

Részletes keresés

Dióhéj Creative Commons License 2004-05-17 12:03:37 231
hali
Ytonghoz akarsz ph áthidalot?
ird be ezt utána a képekre kattintva tudsz keresnihttp://w3.wienerberger.hu/05/content01.html
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2004-05-17 10:38:08 230
Hát, a honlapjukat megtaláltam, csak a konkrétumot nem.
De végülis válaszoltál. :o)
375-ös Ytong, úgyhogy az elemmmagas kilőve. Maradna a "sima" áthidaló, de azt végképp nem tudom, mennyi kell egymás mellé és esetleg egymás fölé.
Előzmény:
Dióhéj Creative Commons License 2004-05-16 21:34:27 228
Bocs de hülyeséget irtam. A 44-es falhoz is jo az elemmagas 5db kell belöle. A 38-ashoz viszont csak az jo. 4db
megtaláltad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!