|
|
|
|
 |
Dióhéj
2004-05-17 12:03:37
|
231
|
hali
Ytonghoz akarsz ph áthidalot?
ird be ezt utána a képekre kattintva tudsz keresnihttp://w3.wienerberger.hu/05/content01.html |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2004-05-17 10:38:08
|
230
|
Hát, a honlapjukat megtaláltam, csak a konkrétumot nem.
De végülis válaszoltál. :o)
375-ös Ytong, úgyhogy az elemmmagas kilőve. Maradna a "sima" áthidaló, de azt végképp nem tudom, mennyi kell egymás mellé és esetleg egymás fölé.
|
|
Előzmény:
 |
Dióhéj
2004-05-16 21:34:27
|
228
|
Bocs de hülyeséget irtam. A 44-es falhoz is jo az elemmagas 5db kell belöle. A 38-ashoz viszont csak az jo. 4db
megtaláltad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|