Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-05-16 22:02:29 76
Tudok, csak netkepes allapotba kell hoznom, meg valami helyet kell talalnom neki...
Előzmény:
Szeder Creative Commons License 2004-05-14 21:30:27 74
Viszont van ezekkel egy nagy gixer ami miatt nem nagyon szeretik a fotozasban. Megpedig hogy erosen vonalas a szinkepuk es emiatt hamis szineket produkal egyes frekvenciakon. Persze ennek merteke relativ es digittel elegge jol kompenzalhato de nem az igazi.

Tudnál erre vmiféle példát, képet mutatni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!