|
|
|
|
 |
Dióhéj
2004-05-16 20:55:05
|
227
|
| ha nem találnád, az áthidalo témában attol függ milyen vastag lesz a falad. 38-as falhoz elemmagas áthidalo, 44-eshez sima áthidalo kell. |
|
 |
Dióhéj
2004-05-16 20:49:20
|
226
|
o)
hát én sem vagyok egy számitogépguru.Probáld igy: www.wienerberger.hu
Elég jó a honlapjuk, lehet idözni rajta.
hali |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2004-05-16 20:04:38
|
225
|
| Nem találom. :o( |
|
Előzmény:
 |
Dióhéj
2004-05-16 17:54:04
|
224
|
A Wienerberger honlapján mindenröl részletes leirást, képet találsz.
hali |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|