|
|
|
|
 |
pati-pati
2004-05-16 08:02:54
|
7
|
lehet macskaparvo is! nekünk is volt. a száraz kaját nem tudta megenni a cicc a nylvén lévő fekélyek miatt. csak a puhát. a büdös lehellet is erre utal. minél hamarabb álatorvos,
ha enni akar és tud, és ha benne marad, az jó jlel. bébiétellel is próbálkozhatsz. ha hamar sikerül kezelni, és ha erős az immunrendszere, megussza
mielőbbi gyógyulást a cicádnak!
pati |
|
 |
Altamara
2004-05-16 01:13:46
|
6
|
Szia gizi2004!
Nem lehet, hogy "udvarolni volt" csak. Szerintem egy pár nap múlva, "kutya baja" sem lesz, ha udvarolt...Ha továbbra se lesz étvágya, akkor feltétlen mutasd meg egy orvosnak. Remélem, hogy válaszolnak neked mások is, de Nézz be ide |
|
A hozzászólás:
 |
gizi2004
2004-05-16 00:01:14
|
5
|
| a kandúr macskám öt nap múlva jött haza, lefogyva, lesántulva, büzös lehelettel. Csak a tejet, vizet és a kefirt tudta megenni, pedig próbálta a többi macskakaját is, de nem ment neki. Vajon mi lehet a baja? Ha valaki tud, kérem segítsen!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|