|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
elcondor
2004-05-15 22:11:22
|
1118
|
Hello!
Na a felnőttek megcselekedték,amit megkövetelt a többmilliós Pénzügy-tábor,és Kisdió és Pola góljaival 2-0-ra verték a Sárvárt!
Ádám!
Hurvi infója szerint szerdán és szombaton lesz a jövő héten meccs,Budafokon és Budakalászon.Hogy ez mennyire tuti,azt nem tudom,úgyhogy érdemes nézni a Sportot.Múltkor taliztam egy ifijátékossal,aki elmondta,h pár fordulóval a vége előtt a fiatalok már bajnokok,ha valóban így van(miért ne lenne így,hiszen ősszel is utcahosszal vezettek),akkor nagy gratula!
HAJRÁ PÉNZÜGY!!!!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
ADAM17
2004-05-15 01:26:24
|
1117
|
PÉNZÜGY!!!!!
És a bajnokság hátralévő meccsei a felnőtteknél (a pályánál korábban begyűjtött program szerint, ami változhat(ott), mert 2 meccset eleve nem játszottak le az eredeti időpontban, ezenkívül ha minden igaz, a program besűrűsödhet egy pénzügyőrös torna miatt is):
május 15.(szo),17.30 PSE-Sárvár
május 23.(v),18.00 Budafok-PSE
május 30.(v),18.00 PSE-Paks
június 5.(szo),19.00 Veszprém-PSE
június 12.(szo),18.00 PSE-Tata
A 2 elmaradt meccs (tudtommal még nem pótolták őket...):
Budakalász-PSE
PSE-Szigetszentmiklós
Aki tud valamit utóbbiakról vagy az eredeti program esetleges változásáról és beírja ide, az talán vendégem lehet egy fasírtra a PÉNZÜGY-BÜFÉBEN : )
HAJRÁ PÉNZÜGY!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|