Keresés

Részletes keresés

Sz Jutka Creative Commons License 2004-05-15 14:05:15 37
Sziasztok! Víz,- és fűtésszerelőt tudok nektek ajánlani. Nem túl drága és nagyon ügyes! Az E-mailje: csoszerviz@freemail.hu. Nekem bejött!
A hozzászólás:
_Coco_ Creative Commons License 2004-05-15 10:45:59 36
Tanuljátok már meg: (legalább a más kárán)
"mesternek" előleget soha !
Részmunkák elvégzése után esetleg részfizetés, de lehetőleg mindig tartsatok vissza pénzt, hogy eszköz legyen a kezetekeben...

Aki előleg nélkül nem hajlandő dolgozni azt dobjátok ki, lesz olyan aki anélkül is fog.

tipikus szlogen a nem befejzett, de kifizetett munka végén: "úgyis járok erre a jövő héten és akkor majd befejezem/megcsinálom" - soha.

Előzmény:
E D I N A Creative Commons License 2004-05-14 15:21:38 35
Sziasztok!

LAKI Épületszobrász Kft. Pilisszentiván. Előleget benyelik, a munkával heteket késnek. Annyi sem telik tőlük hogy "elnézést". Szóval kerüljétek őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!