Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-05-14 21:17:16 73
Mit nem te monc!
Nekem is eleg hasoloak a tapasztalasaim:(( na majd az ajropaji unijo megolgya:))
Előzmény:
Zölduborka Creative Commons License 2004-05-13 23:41:21 71
optikus:

Tele van a tököm, ezzel az országgal! Itt semmi sincs, hogy a bőr hűljön rájuk, ami meg van az kb. 2-3x annyiba kerül mint bárhol a világon tizedakkora fizuk mellett!

Azért köszi az infót! :)

Üdv,

Ubi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!