|
|
|
|
 |
_Coco_
2004-05-15 10:45:59
|
36
|
Tanuljátok már meg: (legalább a más kárán)
"mesternek" előleget soha !
Részmunkák elvégzése után esetleg részfizetés, de lehetőleg mindig tartsatok vissza pénzt, hogy eszköz legyen a kezetekeben...
Aki előleg nélkül nem hajlandő dolgozni azt dobjátok ki, lesz olyan aki anélkül is fog.
tipikus szlogen a nem befejzett, de kifizetett munka végén: "úgyis járok erre a jövő héten és akkor majd befejezem/megcsinálom" - soha.
|
|
A hozzászólás:
 |
E D I N A
2004-05-14 15:21:38
|
35
|
Sziasztok!
LAKI Épületszobrász Kft. Pilisszentiván. Előleget benyelik, a munkával heteket késnek. Annyi sem telik tőlük hogy "elnézést". Szóval kerüljétek őket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|