Keresés

Részletes keresés

rokamesz Creative Commons License 2004-05-14 08:49:00 70
Sziasztok.

Típusváltás miatt rajtam maradt egy 256-os SunDisk SD kártya.

Szerenék cserébe CF-t, vagy Microdrive-ot, persze értékegyeztetéssel!

Péter
rokamesz@send.hu

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-05-12 14:27:18 69
Más a neve !
(te kis buta :-)
(bocs, de fülig ér a szám !)

naszóval:
a sima (nem ultra meg extrém meg ehhez hasonló) kártyák között minimális a sebességbeli különbség. Néhány helyen extra garanciákkal is árulják (3-4-5 év) de igazság szerint ez sem számít két dolog miatt: ha egyszer működik akkor nem romlik el és 3 év mulva úgysem lesz meg a garancialevél vagy neadjisten a cég akitől vetted.
Szerintem érdemes azt venned ami éppen kapható a két márka közül, biztos hogy menni fog a gépedben.
Én azt tapasztaltam hogy az ÉN fényképezőgépemben a Sandisk kb 2-3 %-al gyorsabb, de ez lehet gépfüggő is !

Előzmény:
db33 Creative Commons License 2004-05-12 13:39:58 68
Van-e lényeges különbség a Sandisk és Kingston CF között?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!