|
|
|
|
 |
puha
2004-05-12 13:15:01
|
219
|
Szia!
Ezek szerint ha őket választom, pár hét csúszással számolhatok. Esetleg ezt fel tudom használni egy kis alkura.
Az 5 év garancia mire vonatkozik? Csak akkor él ha az ő szakemberük tette be?
Köszi |
|
A hozzászólás:
 |
babydevil
2004-05-10 17:33:01
|
218
|
Szia puha!
Hát tapasztalatom eddig csak egy van... :-(
febr.-ban rendeltük meg a nyilászáróinkat. 2 hónapot mondtak szállitási határidőnek, ha minden igaz akkor ezen a héten tán elkészülnek (ez eddig 3 hét csúszás)...
Maga az ablak normális kinézetű, műszakilag is megfelelő, mi kértük +10% felárért a jobb hőszigetelésű üveget bele.
ROTO vasalat van benne (bár nem t'om, ez jót jelent-e).
Egyébként a Schumacher árai tényleg normálisak, de, hogy milyen minőségűek a nyílászáróik, azt szvsz kb. 1 év múlva fogom tudni eldönteni.
Végülis van rá 5 év garancia, ha sz.rul működik, megyek reklamálni.
De azért titokban reménykedem, hogy ennyi pénzért már némi minősége is lesz.
Bár amikor mi elkezdtük keresni a nyilászárókat, hát nekünk is mindenki mást mondott, mást szidott/vagy éppen dicsért. Szóval a véleményektől nem lettünk okosabban.
Addig nézegettük őket, hogy emellett döntöttünk. Közepes árkategória, normál szerkezet, normál kinézet... Remélem bejön.
|
|
Előzmény:
 |
puha
2004-05-10 11:41:04
|
209
|
Szervusztok!
Schumacher tipusú ablakokkal kapcsolatban van valakinek tpasztalata?
ESI!
Látom Te eléggé beleástad magad ablak témában, Neked fel sem merült a schumacher? Árban elfogadható, minőségileg nem az igazi?
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|