Keresés

Részletes keresés

puha Creative Commons License 2004-05-10 14:40:35 215
Azért majd írd meg légyszi melyik mellett döntöttél.
A hozzászólás:
ESI Creative Commons License 2004-05-10 13:51:31 212
Nem ismerem őket. Annyi van mint égen a csillag...
Előzmény:
puha Creative Commons License 2004-05-10 11:41:04 209
Szervusztok!

Schumacher tipusú ablakokkal kapcsolatban van valakinek tpasztalata?

ESI!

Látom Te eléggé beleástad magad ablak témában, Neked fel sem merült a schumacher? Árban elfogadható, minőségileg nem az igazi?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!