Keresés

Részletes keresés

puha Creative Commons License 2004-05-10 14:36:23 213
Hát ez jó hír. Pedig a beltéri nem kap esőt, nincs akkora hőingadozás és mégis.
Azért köszi.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-05-10 12:27:56 210
puha:

Egy ismerösöm vett Schumacher ajtókat beltérbe. Fél év múlva már egyet se tudott becsukni, akárhogy is állítgatták. Nekem ez speciál meggyőző volt :-)

Attila

Előzmény:
puha Creative Commons License 2004-05-10 11:41:04 209
Szervusztok!

Schumacher tipusú ablakokkal kapcsolatban van valakinek tpasztalata?

ESI!

Látom Te eléggé beleástad magad ablak témában, Neked fel sem merült a schumacher? Árban elfogadható, minőségileg nem az igazi?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!