|
|
|
|
 |
puha
2004-05-10 14:36:23
|
213
|
Hát ez jó hír. Pedig a beltéri nem kap esőt, nincs akkora hőingadozás és mégis.
Azért köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-05-10 12:27:56
|
210
|
puha:
Egy ismerösöm vett Schumacher ajtókat beltérbe. Fél év múlva már egyet se tudott becsukni, akárhogy is állítgatták. Nekem ez speciál meggyőző volt :-)
Attila |
|
Előzmény:
 |
puha
2004-05-10 11:41:04
|
209
|
Szervusztok!
Schumacher tipusú ablakokkal kapcsolatban van valakinek tpasztalata?
ESI!
Látom Te eléggé beleástad magad ablak témában, Neked fel sem merült a schumacher? Árban elfogadható, minőségileg nem az igazi?
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|