Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-05-09 23:06:45 65
Jelenleg en 4000K-s 23W(120W)-os E27-es kompakt csoveket hasznalok, ez olyan 60C. De tervbe van veve valamilyen halogen izzo beszerzese. Elvben az en lampaim birjak, mert aktiv ventillatoros hutesuek. Inkabb csak a szoftboxok miatt aggodom mert abban sok muanyag van, de remelem a kettos uvegburaju halogen nem annyira meleg mint a sima (meg ott a hutes is).
Előzmény:
Ariel Creative Commons License 2004-05-09 22:38:34 64
optikus!

aham. hat nalam ezert esnek ki a hagyomanyos halogenek, a homersekletuk miatt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!