Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-05-09 18:23:43 58
Bocsánat, összekevertem. Igazad van. De a sebesség különbség szerintem nem jelentős.
A hozzászólás:
WiZARD Creative Commons License 2004-05-09 17:07:23 57
inkább az MMC az SD elődje. az SD gyorsabb.
Előzmény:
ferint Creative Commons License 2004-05-09 15:38:05 55
Az SD az MMC elődeje. A változtatásokat nem veszi észre semmi, ami fogadja az MMC-t az fogadja az SD-t is, de ugyanez fordítva nem igaz ! Sebességben is ugyanaz, árban is hasonló azonban az SD-t már nem fejlesztik tovább.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!