|
|
|
|
 |
ferint
2004-05-09 18:23:43
|
58
|
| Bocsánat, összekevertem. Igazad van. De a sebesség különbség szerintem nem jelentős. |
|
A hozzászólás:
 |
WiZARD
2004-05-09 17:07:23
|
57
|
| inkább az MMC az SD elődje. az SD gyorsabb. |
|
Előzmény:
 |
ferint
2004-05-09 15:38:05
|
55
|
| Az SD az MMC elődeje. A változtatásokat nem veszi észre semmi, ami fogadja az MMC-t az fogadja az SD-t is, de ugyanez fordítva nem igaz ! Sebességben is ugyanaz, árban is hasonló azonban az SD-t már nem fejlesztik tovább. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|