|
|
|
|
 |
WiZARD
2004-05-09 17:07:23
|
57
|
| inkább az MMC az SD elődje. az SD gyorsabb. |
|
 |
nickG
2004-05-09 16:18:37
|
56
|
| köszi a választ, sokat segítettél :-)) akkor biztos hogy mmc-t fogok venni mert az jó a telefonba is :-) |
|
A hozzászólás:
 |
ferint
2004-05-09 15:38:05
|
55
|
| Az SD az MMC elődeje. A változtatásokat nem veszi észre semmi, ami fogadja az MMC-t az fogadja az SD-t is, de ugyanez fordítva nem igaz ! Sebességben is ugyanaz, árban is hasonló azonban az SD-t már nem fejlesztik tovább. |
|
Előzmény:
 |
nickG
2004-05-09 15:25:42
|
54
|
| jobb-e az SD mint az MMC és ha igen akkor miben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|