Keresés

Részletes keresés

WiZARD Creative Commons License 2004-05-09 17:07:23 57
inkább az MMC az SD elődje. az SD gyorsabb.
nickG Creative Commons License 2004-05-09 16:18:37 56
köszi a választ, sokat segítettél :-)) akkor biztos hogy mmc-t fogok venni mert az jó a telefonba is :-)
A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-05-09 15:38:05 55
Az SD az MMC elődeje. A változtatásokat nem veszi észre semmi, ami fogadja az MMC-t az fogadja az SD-t is, de ugyanez fordítva nem igaz ! Sebességben is ugyanaz, árban is hasonló azonban az SD-t már nem fejlesztik tovább.
Előzmény:
nickG Creative Commons License 2004-05-09 15:25:42 54
jobb-e az SD mint az MMC és ha igen akkor miben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!