Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004-05-09 15:38:05 55
Az SD az MMC elődeje. A változtatásokat nem veszi észre semmi, ami fogadja az MMC-t az fogadja az SD-t is, de ugyanez fordítva nem igaz ! Sebességben is ugyanaz, árban is hasonló azonban az SD-t már nem fejlesztik tovább.
A hozzászólás:
nickG Creative Commons License 2004-05-09 15:25:42 54
jobb-e az SD mint az MMC és ha igen akkor miben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!