Keresés

Részletes keresés

ESI Creative Commons License 2004-05-09 16:43:40 205
Foggalmam nincs.
Hívd fel őket. Gyomendrőd, német kft. Jövő héten még van kostruma akciójuk.

A hozzászólás:
TyggeR Creative Commons License 2004-05-09 12:34:47 203
hű, az nehéz lesz akkor... nekem asszem fontosabb a hangszigetelési ráta. ára mennyi volt?
Előzmény:
ESI Creative Commons License 2004-05-07 21:20:01 202
Szia!

Cimborám is ilyesmin gondokodik. Néztünk is egy táblázatot a Német kft-ét asszem. van 42db-es ablakuk is, de az rosszabb hőszigetelésű, mint a38 as vagy a 32-es. Készülj a kompromisszumra...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!