|
|
|
|
 |
ESI
2004-05-09 16:43:40
|
205
|
Foggalmam nincs.
Hívd fel őket. Gyomendrőd, német kft. Jövő héten még van kostruma akciójuk.
|
|
A hozzászólás:
 |
TyggeR
2004-05-09 12:34:47
|
203
|
| hű, az nehéz lesz akkor... nekem asszem fontosabb a hangszigetelési ráta. ára mennyi volt? |
|
Előzmény:
 |
ESI
2004-05-07 21:20:01
|
202
|
Szia!
Cimborám is ilyesmin gondokodik. Néztünk is egy táblázatot a Német kft-ét asszem. van 42db-es ablakuk is, de az rosszabb hőszigetelésű, mint a38 as vagy a 32-es. Készülj a kompromisszumra... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|