Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ariel Creative Commons License 2004-05-08 00:53:26 57
Százbolha!

reszben amit optikus mond, masreszt softboxba (is) kellene. oda nem fer a fenycso, plane nem a 150cm-es, nagyobb fenyerejuek.

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2004-05-08 00:43:39 54
Ariel: Kössz a linket!

Ha belföldön találsz hasonlót akkor szólj.
Egyébként miért E27 kiszerelésüt keresel.

30-40cm csőszerű + armatura nem felel meg a célnak?

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!