Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-05-08 00:50:14 56
>Egyébként miért E27 kiszerelésüt keresel
Mert nem kell megvenni egy rakat pizert egy nagyfrekvencias ballasztot es nem kell szerelni, csak becsavarod osz mehet. Cserebe ha tonkremegy akkor ujra megfizeted az elektornika arat...
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2004-05-08 00:43:39 54
Ariel: Kössz a linket!

Ha belföldön találsz hasonlót akkor szólj.
Egyébként miért E27 kiszerelésüt keresel.

30-40cm csőszerű + armatura nem felel meg a célnak?

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!