Keresés

Részletes keresés

TyggeR Creative Commons License 2004-05-09 12:34:47 203
hű, az nehéz lesz akkor... nekem asszem fontosabb a hangszigetelési ráta. ára mennyi volt?
A hozzászólás:
ESI Creative Commons License 2004-05-07 21:20:01 202
Szia!

Cimborám is ilyesmin gondokodik. Néztünk is egy táblázatot a Német kft-ét asszem. van 42db-es ablakuk is, de az rosszabb hőszigetelésű, mint a38 as vagy a 32-es. Készülj a kompromisszumra...

Előzmény:
TyggeR Creative Commons License 2004-05-03 08:45:49 199
sziasztok! ezt még szeptemberben kérdeztem, tud vki segíteni?

hali!

nos, én a váci út mellett lakom, ami tán a város egyik legzajosabb útja. égető szükségem lenne egy
hangszigetelt ablakra, m meg fogok bolondulni.

írtad, h a háromrétegű üvegezés hangszigetel a legjobban, ez decibelben mennyit jelent? mindenképpen cseréltetném a keretet, m amúgy is "fáradt" már kicsit a régi, az iszonyatosan nem érdekel, h a ház utána h fog kinézni. :)

mennyiből lehet megoldani egy ilyen teljes cserét (maga az ablaknyílás elég furi méret, szélességnek 152, magasságnak 170valamennyi centit mértem), s hova érdemes fordulni ez ügyben, azaz melyik a legmegbízhatóbb és legolcsóbb cég?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!