|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2004-05-05 16:55:13
|
121
|
| Jo az ha digitel hasznalod mert azon konnyu a wb-t beallitani. Viszont a rongyokkal vigyazz mert egy ilyen lampa hamar baromi forro lesz es szeteget mindent ha kozel van. Sose hagyd magara, ha csak kis idore is elmesz kapcsold le. Persze a halogen cso vonalas szinkepu de nem veszelyes hasznalhato. |
|
Előzmény:
 |
balasyp
2004-05-05 13:28:31
|
119
|
Van itthon 2 db 500 W-os halogénizzóval szerelt kültéri, mozgásérzékelős reflektorom. Az a mezeji fajta, amit minden barkácsáruházban árusítanak 4-5 eFt-ért.
Azt szeretném megtudni, hogyha bekötöm őket folyamatos világításra és fabrikálok eléjük egy keretet, amire kifeszítek fehérvásznat, ezzel biztosíthatok-e megfelelő fényt a képek elkészítéséhez, vagy alapvetően rossz a minősége ezeknek a fényforrásoknak (sárga, gyenge..)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|