Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-05-05 15:34:11 120
digigéppel beállihtatod a Wbt.
müfényfilmmen nem tudom, hogy muzsikál.
Előzmény:
balasyp Creative Commons License 2004-05-05 13:28:31 119
Van itthon 2 db 500 W-os halogénizzóval szerelt kültéri, mozgásérzékelős reflektorom. Az a mezeji fajta, amit minden barkácsáruházban árusítanak 4-5 eFt-ért.

Azt szeretném megtudni, hogyha bekötöm őket folyamatos világításra és fabrikálok eléjük egy keretet, amire kifeszítek fehérvásznat, ezzel biztosíthatok-e megfelelő fényt a képek elkészítéséhez, vagy alapvetően rossz a minősége ezeknek a fényforrásoknak (sárga, gyenge..)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!