|
|
|
|
 |
Kir Royal
2004-05-05 08:00:15
|
214
|
| Június? Addig még össze össze is dőlhet, aztán süllyed el:) Ok, rossz vicc. A telefonszámot köszi.Szombaton jön ki valaki? |
|
A hozzászólás:
 |
Bandibacsi
2004-05-04 21:34:23
|
213
|
Hali,
Írtak a Kalózok, hogy szerződjek azonnal de 5 napon belül a Budakalászi Víziközművel, ha használatbavételi engedélyt akarok... A vicces az, hogy a telefonszámuk a Matáv tudakozó szerint titkos. Logikus, ugye?
Szóval a titkos telefonszám (26) 340100, nyitvatartási idejük H: ??-18, Sz: 13-16, P: 9-11, hátha valakit érdekel.
Másrészt, a banktól azt a hírt kaptam, hogy a jogerős használatbavételi engedély júniusnál korábban nemigen várható (a G épületre), ezt tessék kalkulálni a költözés tervezésekor...
Bandesz |
|
Előzmény:
 |
Kir Royal
2004-05-04 08:27:46
|
212
|
Először majd az illetékeseknek*, azt gondolom, az embernek legyen annyi vér a micsodájában, hogy ne egy internetes fórumon rinyáljon, hanem álljon a sarkára...
Persze, az a sarok speciel nem az én lábamon van, na mindegy, a lakás/házépítés címszóval véghezvitt rongálást Kalá(s)zon viszont a saját szemeimmel nézem már egy ideje.
* Télleg nem jártunk kint _azóta_...nem visz rá a lélek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|