|
|
|
|
 |
ESI
2004-05-02 20:50:44
|
197
|
most néztem hoyg nem is drágább.
Az ablak az 5 kamrás Sofa lesz. Tessék belehúzni, mert Máj 8ig van az akció. A Homoktövis utcai Sofa kereskedő 25+20% kedvezményt adott, mi tőle fogjuk venni a nyílászárókat. |
|
A hozzászólás:
 |
ESI
2004-04-30 23:39:06
|
196
|
Végetérni látszik a redőnytok kálváriám.
A döntőben a baltavári B rekordja és Sofa trav-ja maradt.
Az előbbi lesz, mert ha drágább is kb 10%al, de nem egy sima acéltok lehungarocellezve, mint a trav, hanem az egész zsaluzat egy hőszigetelő habból van megformázva vasalatostul stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|