Keresés

Részletes keresés

gyurmagyuri Creative Commons License 2004-04-29 10:27:43 219
Szia Anninori

Amint látom Podani megelőzött, igen a Dunakeszi honlapon "itt van Európa" címszóra kattintva, minden hétvégi program fel van sorolva.
Szerintem elég sokszínű a program Pl:tűzijáték, Old Boys koncert,majális,kirakodó vásár, sütés-főzés, foci, tánccsoportok, stb..

Jó szórakozást és jó hétvégét mindenkinek!

Még valami, azt írták, hogy szombaton reggel a városban zenés ébresztő lesz,kíváncsi leszek rá.:))

A hozzászólás:
podani Creative Commons License 2004-04-29 10:17:23 218
Szia Anninori,

A www.dunakeszi.hu címen az "Aktuális hírek" alatt mindent megtalálsz a Május 1-i eseményekről :))

Előzmény:
anninori Creative Commons License 2004-04-28 16:03:25 216
Sziasztok!

Mit tudsz szombati dunakeszi-i eseményekről, "Gyurika"? Hol lehet utánanézni? Én még nem láttam róla plakátot! Hol lesznek a programok és mikor? És mi? (más kérdésem nincs)

Én is üdvözlök minden ismeretlen ismerőst, aki mostanság kapcsolódott kis fórumunkhoz, akár futni szeretne, akár biciklizni, akár az épülő házak szétverését választja esti sporttevékenységnek!

A közös képviselő cég engem is rendkívül felháborít, és nagy szorongva gondolok arra a pillanatra, amikor az összes november óta fogyasztott vizet/áramot/fűtést egyszerre kell kifizetnünk. Lassan csak a Lottó 5-ös tenné ki a várható összeget!
Szerintetek kit lehetne erről megkérdezni? Van itt valaki a számvizsgáló bizottság lelkes tagjai közül?
Mert ha betelefonálunk egyenesen az In-Managentbe biztos adnak valamilyen megnyugtató, de csekély igazságtartalommal bíró választ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!