Keresés

Részletes keresés

Kir Royal Creative Commons License 2004-05-04 08:27:46 212
Először majd az illetékeseknek*, azt gondolom, az embernek legyen annyi vér a micsodájában, hogy ne egy internetes fórumon rinyáljon, hanem álljon a sarkára...
Persze, az a sarok speciel nem az én lábamon van, na mindegy, a lakás/házépítés címszóval véghezvitt rongálást Kalá(s)zon viszont a saját szemeimmel nézem már egy ideje.

* Télleg nem jártunk kint _azóta_...nem visz rá a lélek.

A hozzászólás:
yaszs Creative Commons License 2004-04-28 14:09:28 210
Ha nézni nem bírod, legalább meséld el, mindenkinek okulására...
Előzmény:
Kir Royal Creative Commons License 2004-04-23 14:10:37 209
SOHA TÖBBÉ NEM MEGYEK KI!
Én ezt már nézni sem bírom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!