|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
chupili
2004-04-26 01:46:03
|
5
|
Sok éve volt egy macskám, amelyik csak házikoszton élt és semmi problémája nem lett tőle.
A mostaniak közül egyik imádja a joghurtot és a fagylaltot, de más emberkaját se ő, se a másik kettő nem hajlandó enni. Illetve az egyik néha, hogy szivességet tegyen nekem, egy pindurka darab sajtot vagy kenyeret elfogad, de látszik az okos pofáján, hogy most legyek nagyon meghatva.
De ő tudja legjobban, mi a jó neki. |
|
Előzmény:
 |
colibri
2004-04-25 12:38:28
|
4
|
Nekem mondhatjak hogy milyen egeszsegesre van megtervezve a kutya-macskatap en ugyan nem hiszem.Mitol van az a sok rak az allatoknal akkor? A belenyomott izesito, szagosito szinezo anyagoktol es jobb ha nem kutatjuk hogy mifele allatok husabol keszult, marmint koztudott hogy lejart romlott hust is tesznek bele meg beteg allat husat, -neha a macskaim megszagoljak a konzervest,es menten otthagyjak -kozlik hogy edd csak meg te..........van olyan amelyik ilyenkor kapar a talka mellett jelezve hogy el kell tuntetni mint a sz..t.Az enyemek eszik de kapnak mindig a hazikosztbol is amirol ugy gondolom izlik es feltetlenul nyers hust.Ha kutyam lenne soha nem adnek neki csak azt amit mi eszunk.....az en macskaim kinti- benti allatok amiatt olyan egeszsegesek, jo nagy futasok, verekedesek napfeny es zivatar, az ember is megbetegedne ha orokke bennt elne.Nalunk csak egy macska van aki rendszeresen megharapja az allatorvost.
_________________ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|