Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
optikus Creative Commons License 2004-04-24 18:49:29 23
>Amúgy a nagy képeket is letöltötted?
Nem mert az valami scriptes bizbasszal volt megoldva popup ablakban, es a teleport nem birt megbirkozni vele...

Nekem nincs szelessavum. Adj egy emailt es megprobalom elkuldeni melohelyrol darabokban. De az sem lesz valami gyors...
Vagy felirom cr-re es elgyussz erte...

>Milyen "ellenszolgáltatást" találtál ki?
Ami nekem is 'ingyen' volt az masnak is az lesz, csak el kell jonnie erte:)

Előzmény:
centrino Creative Commons License 2004-04-24 18:13:37 22
Szuper.

Amúgy a nagy képeket is letöltötted?

Hogyan tudnánk megoldani a dolgot? Hétfő este (meg kedd-csüt) chello közelben leszek, le tudnám tölteni.

Milyen "ellenszolgáltatást" találtál ki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!