Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Petko Creative Commons License 2004-04-24 00:03:34 19
hol lehet olyat kapni?:))
Előzmény:
optikus Creative Commons License 2004-04-23 23:50:07 18
Azt viszont le kell szogezni hogy targyfoto nincs softbox nelkul (e nelkul nem nagyon lehet hasznalhato kepeket alkotni...).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!